Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Atidarytas Lietuvos garbės konsulatas Rytų Kazachstano sričiai

Sukurta 2017.05.12 / Atnaujinta 2017.05.12 16:32

Šiandien iškilmingai atidarytas Lietuvos garbės konsulatas Oskemeno (Ust Kamenogorsko) mieste visai Rytų Kazachstano sričiai. Lietuvos garbės konsulatui vadovaus gerai žinomas verslininkas Gainuras Toktarovas.

Atidarymo ceremonijoje dalyvavo srities akimas (meras) R. Achmetovas, verslininkų rūmų „Atameken“ vadovybė, vietos įmonių vadovai, žurnalistai.

Srities akimas pažymėjo regiono suinteresuotumą glaudžiau bendradarbiauti su Lietuva, ypač švietimo srityje.

Lietuvos ambasadorius Kazachstane Vytautas Naudužas pasidžiaugė, kad srities akimas kelis kartus yra buvęs Lietuvoje ir yra labai suinteresuotas ryšių su mūsų šalimi stiprinimu. 

Oskemenas yra 320 tūkst. gyventojų turintis stambus pramoninis, spalvotosios ir juodosios metalurgijos centras.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
tomas_razmus-6169.JPG

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 11 dieną susitiko su kadenciją baigiančiu Kazachstano Respublikos ambasadoriumi Bauržanu Muchamedžanovu. Ministras padėkojo ambasadoriui už Lietuvos ir Kazachstano dvišalių santykių skatinimą ambasadoriaus kadencijos metu.

Dvišaliai santykiai »
GKTenerife.jpeg

Kanarų salose, Tenerifėje, Adechė mieste birželio 7 dieną atidarytas naujas Lietuvos garbės konsulatas. Jam vadovaus inžinieriaus išsilavinimą turintis verslininkas Carlos Alberto Lorenzo Ibáñez, kurio konsulinė jurisdikcija apims visą autonominį Kanarų salų regioną. 

Atstovybių naujienos »
GK Almatoje1.jpg

Vasario 7 dieną Almatoje buvo atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, kuriam vadovauja Garbės konsulas Almatbek Mykhanov. Tai jau aštuntasis Lietuvos garbės konsulatas Kazachstane.

Atstovybių naujienos »
IMG-20180126 gk-Kazachatanas.jpg

Sausio 26 dieną Šymkente buvo atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, kuriam vadovauja Garbės konsulas Mamadiyar Kadyrbekov. Tai jau septintas Lietuvos garbės konsulatas Kazachstane.

Atstovybių naujienos »
21284593_901918736627261_1894147278_o.jpg

Rugsėjo 1 dieną Austrijos Respublikos Karintijos federalinės žemės sostinėje Klagenfurte buvo atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, kuriam vadovauja advokatas Ulrich Salburg.

Atstovybių naujienos »
EK delegacija EXPO.jpg

Liepos 23 dieną Lietuvos paviljoną EXPO parodoje Astanoje aplankė Europos Komisijos delegacija.

Atstovybių naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata