Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Konsulate Čikagoje atidaryta lietuvių dailininkės tapybos darbų paroda

Sukurta 2016.11.08 / Atnaujinta 2016.11.08 12:31
   Konsulate Čikagoje atidaryta lietuvių dailininkės tapybos darbų paroda
   Konsulate Čikagoje atidaryta lietuvių dailininkės tapybos darbų paroda
   Konsulate Čikagoje atidaryta lietuvių dailininkės tapybos darbų paroda

   Lietuvos generaliniame konsulate Čikagoje lapkričio 5 dieną atidaryta dailininkės Aušrinės Marcinkevičiūtės Kerr tapybos darbų paroda „Iš tamsos į šviesą“. Čikagos priemiestyje Evanstone gyvenanti ir kurianti menininkė konsulate eksponuoja 28 naujausius darbus, visi jie sukurti šiais metais.

   „Džiaugiuosi, kad šioje mažytėje Lietuvoje – generaliniame konsulate Čikagoje – turime galimybę atvykstantiems svečiams pristatyti tautiečių kūrybą. Konsulatą puošiantis menas čia apsilankantiems yra tarsi langas į Lietuvą, o pats menininkas savo kūrinių pagalba tampa Lietuvos meno ir kultūros ambasadoriumi. Besikeičiančios JAV gyvenančių lietuvių menininkų ekspozicijos yra puikus įrodymas, kokia kūrybinga tauta esame, o svarbiausia, kad nesvarbu, kur bebūtume, išliekame vienos tautos dalimi“, – atidarymo svečiams kalbėjo Lietuvos generalinis konsulas Čikagoje Marijus Gudynas.

   Vakaro metu savo mintimis pasidalijo ir kiti svečiai: menininkė Sonata Kazimieraitienė gėrėjosi A. Marcinkevičiūtės Kerr talentų įvairove bei produktyvumu, mokinės Giedrė ir Dainora dėkojo už įkvėpimą, vertingas žinias ir paskatinimą, draugai, artimieji džiaugėsi A. Marcinkevičiūtės Kerr pasiekimais, linkėjo ir toliau nestokoti energijos ir idėjų.

   A. Marcinkevičiūtė Kerr įgijo magistro laipsnį Šiaulių Universiteto Dailės fakultete Lietuvoje, taip pat studijavo interjero dizainą School of the Art Institute of Chicago. Nuo 1987 m. jos kūryba buvo eksponuota daugelyje parodų, o jos meno darbų įsigijo privatūs kolekcionieriai Europoje, Kanadoje ir JAV.

   A. Marcinkevičiūtė Kerr yra įkūrusi savo meno studiją „Ausrine’s Arts Room of Evanston“, kurioje kuria pati bei moko kitus.

   Kviečiame norinčius apžiūrėti parodą atvykti į konsulatą gruodžio 1–9 dienomis, iš anksto susitarus tel. 312-994-8260 arba el. paštu [email protected] Konsulato adresas: NBC Tower, 455 N Cityfront Plaza Drive, Suite 800, Chicago, IL 60611.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata