Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Kviečiame į diskusiją apie Europos Sąjungą su ukmergiškiais

Sukurta 2018.11.05 / Atnaujinta 2018.11.05 14:11

Lapkričio 12 dieną, 16 val. Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Ukmergės miesto savivaldybe Ukmergės miesto gyventojus ir miesto svečius kvies į neformalią diskusiją „Europos Sąjunga: kaip išlikti vieningiems?“. Diskusija vyks Ukmergės kraštotyros muziejuje, adresu Kęstučio a. 9.

Į ukmergiškiams kylančius klausimus atsakys bei jiems rūpimomis temomis diskutuos Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, kunigas Ričardas Doveika. Diskusiją moderuos Rytų Europos Studijų centro direktorius Linas Kojala.

Lietuva jau beveik 15 metų yra Europos Sąjungos narė ir kartu su kitomis bendrijos valstybėmis formuoja ir priima kiekvienam Europos piliečiui svarbius sprendimus. Kultūriškai įvairi, bet tuo pačiu neatsiejamą istoriją turinti Europa, šiomis dienomis ne tik kartu sprendžia globalias problemas, bet ir ieško atsakymų į svarbius vidinius klausimus – nuo tapatybės ir Europos vertybių vaidmens kasdieniniuose mechanizmuose iki Europos vienybės skirtingų tautų sąjungoje. Kokie klausimai Europai šiandien yra patys svarbiausi? Kokia Lietuvos pozicija šiame kontekste? Kaip jaučiasi europietis, lietuvis, Ukmergės gyventojas? Ar esame pakankamai vieningi? Kokia Europos Sąjungos ateitis? Į šiuos bei kitus ukmergiškiams rūpimus klausimus mėgins atsakyti diskusijos dalyviai.

Diskusija „Europos Sąjunga: kaip išlikti vieningiems?“ – Užsienio reikalų ministerijos renginių ciklo ,,Mano Europa“ dalis, kurie organizuojami Europos Sąjungoje šiuo metu vykstančios Piliečių dialogų iniciatyvos kontekste. Iniciatyvos tikslas – viešose diskusijose su visuomene išsiaiškinti, kaip kiekviena valstybė narė įsivaizduoja Europos Sąjungos projektą ir jo ateitį, kokie klausimai svarbiausi.

Daugiau informacijos apie ,,Mano Europa“ ir piliečių dialogus rasite čia.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
rrr007.jpg

Lapkričio 12 dieną Ukmergėje užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo diskusijoje „Europos Sąjunga: kaip išlikti vieningiems?“. Susitikime su ukmergiškiais siekta išklausyti jų nuomones apie Europos Sąjungą ir išgirsti jų  lūkesčius dėl ES ateities.

Daugiašaliai santykiai »

Lapkričio 9 dieną, 16:30 val. Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Vilniaus politikos analizės institutu ir Visagino trečiojo amžiaus universitetu Visagino gyventojus ir miesto svečius kvies į neformalią diskusiją „Lietuva Europos Sąjungoje: narystės reikšmė ir dabarties iššūkiai“. Diskusija vyks Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre, adresu Festivalio g. 7.

Ministerijos naujienos »

Lapkričio 6 dieną, 13:30 val. Lietuvos užsienio reikalų ministerija Tauragės moksleivius bei kitus jaunimo atstovus kvies į diskusiją „Europos Sąjungos ateitis ir jaunimo vaidmuo ją kuriant”. Diskusija vyks Tauragės televizijos studijoje, adresu Televizijos g. 5.

Ministerijos naujienos »

Lapkričio 6 dieną, 11 val. Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Jurbarko miesto savivaldybe ir Jurbarko Švietimo centru Jurbarko miesto gyventojus ir miesto svečius kvies į neformalią diskusiją „Europos pusryčiai: nuo kultūros iki saugumo – kas svarbu kiekvienam europiečiui?“. Diskusija vyks Jurbarko švietimo centre, adresu Dariaus ir Girėno 120 A.

Ministerijos naujienos »
Mano Europa logotipas (mažas).jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministerija maloniai kviečia visas suinteresuotas visuomenines organizacijas ir institucijas prisidėti rengiant piliečių dialogus Lietuvoje ,,Mano Europa‘‘.

Daugiašaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata