Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius pareiškė užuojautą Italijos kolegai dėl tragedijos Vidurio Italijoje

Sukurta 2017.01.19 / Atnaujinta 2017.01.19 12:32

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pareiškė užuojautą Italijos užsienio reikalų ministrui Angelino Alfano  dėl žmonių aukų, kurias nusinešė sausio 18 dieną Vidurio Italiją supurtęs žemės drebėjimas bei nelaimė Abrucų regione, kur sniego lavina sugriovė kalnuose esantį viešbutį.

„Nuoširdžiai užjaučiame žuvusiųjų ir nukentėjusiųjų šeimas ir artimuosius“, – laiške teigė L. Linkevičius.

Šiuo metu Lietuvos užsienio reikalų ministerija neturi duomenų, kad per šį žemės drebėjimą būtų nukentėję Lietuvos piliečiai.

Dėl informacijos apie Lietuvos piliečius, galimai buvusius nelaimės vietoje, prašome kreiptis į Užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 236 2444.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
tomas razmus-0975.JPG

Lapkričio 21 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikime su darbą Lietuvoje pradėjusiu Italijos ambasadoriumi Francesco Fransoni aptarė glaudžius Lietuvos ir Italijos tarpusavio ryšius ir bendradarbiavimą daugelyje sričių.

Dvišaliai santykiai »
_MG_8822.JPG

Lapkričio 9 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi Lietuvoje Francesco Fransoni ir aptarė draugiškus Lietuvos ir Italijos santykius įvairiose srityse.

„Dalyvaudama NATO oro policijos misijoje Lietuvoje ir priešakinėse pajėgose Baltijos šalyse, Italija prisideda prie mūsų šalies ir regiono saugumo stiprinimo. Esame dėkingi už Italijos rodomą solidarumą,“ – sakė N. Germanas.

Dvišaliai santykiai »
2.jpg

Spalio 23-25 dienomis Lietuvos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius lankėsi Palerme, kur atstovavo Lietuvą Sicilijos sostinėje vykusioje  Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) ir Italijos užsienio reikalų ministerijos organizuotoje konferencijoje „Didelis migrantų ir pabėgėlių judėjimas Viduržemio jūroje: iššūkiai ir galimybės“.

Atstovybių naujienos »
_PDR6897.jpg

Rugsėjo 8 dieną Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Italijos Respublikoje Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamuosius raštus Italijos Respublikos Prezidentui Sergio Mattarellai.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
Italija2.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 2 dieną pasveikino Italijos Respublikos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą Angelino Alfano su valstybės Nepriklausomybės diena, palinkėdamas gerovės ir klestėjimo visai šaliai bei jos piliečiams.

Dvišaliai santykiai »

Italijoje darbą pradeda trys nauji Lietuvos Respublikos garbės konsulai, kurie atstovaus Lietuvos politiniams, ekonominiams, kultūriniams interesams ir teiks konsulinę pagalbą Lietuvos piliečiams Veneto, Lombardijos, Apulijos ir Bazilikatos regionuose.

Atstovybių naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata