Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ekspertai padeda Kroatijai stiprinti kovą su korupcija ir organizuotu nusikalstamumu

Sukurta 2017.08.31 / Atnaujinta 2017.08.31 14:52

Rugpjūčio 30 dieną Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos ekspertai baigė įgyvendinti dar vieną svarbų Europos Sąjungos Dvynių programos projektą „Nacionalinės policijos tarnybos kovos su korupcija ir organizuotu nusikalstamumu administracinių ir operacinių pajėgumų stiprinimas Kroatijoje“.

„Sėkmingas šio bendro Lietuvos ir Kroatijos projekto užbaigimas yra dar vienas ryškus vis glaudesnio Lietuvos ir Kroatijos teisėtvarkos institucijų bendradarbiavimo pavyzdys“, – iškilmingoje projekto uždarymo ceremonijoje kalbėjo Lietuvos ambasados Austrijoje Zagrebo skyriaus vadovas Donatas Žiugžda.

Bendro darbo rezultatus pristatęs projekto vadovas Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas Andžejus Roginskis pabrėžė, kad dalyvavimas bendruose projektuose ne tik skatina visų jo dalyvių profesinį tobulėjimą,  padeda kurti ir plėsti profesinius bei žmogiškus ryšius, bet taip pat suartina tautas.  Kartu jis atkreipė dėmesį į būtinybę neatidėliojant ir nuosekliai įgyvendinti projekto metu parengtas rekomendacijas.

Kroatijos policijos generalinis komisaras Zvonimiras Vnučecas padėkojo Lietuvos atstovams už puikų  darbą, garantavusį sėkmingus 8 mėnesius vykusio intensyvaus darbo rezultatus. „Sėkminga projekto baigtis yra svarbus etapas mūsų valstybei stiprinat kovą su korupcija ir organizuotu nusikalstamumu“, –  pažymėjo Kroatijos policijos vadovas. 

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Mugė 2.jpg

Gruodžio 1 ir 2 dienomis Lietuvos ambasadų darbuotojai dalyvavo kalėdinėse labdaros mugėse, kurias organizavo Tarptautinis moterų klubas, užsienio šalių diplomatinės atstovybės ir nevyriausybinės organizacijos.

Atstovybių naujienos »
181123 Zagrebas Twinningo uždarymas2.jpg

Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras Kroatijoje sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos Dvynių programos projektą „Kroatijos vidaus reikalų ministerijos gebėjimų organizuoti automatinį apsikeitimą DNR ir daktiloskopiniais duomenimis stiprinimas“.

Dvišaliai santykiai »
Kroatija2.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 25 dieną pasveikino Kroatijos užsienio reikalų ministrę Mariją Pejčinović Burić ir visus Kroatijos žmones, švenčiančius Valstybės dieną.

Dvišaliai santykiai »
DSC_0053.jpg

Kovo 13 dieną Lietuvos Respublikos ambasados Austrijos Respublikoje Zagrebo skyrius iškilmingu renginiu paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

Atstovybių naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata