Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras susitiko su Irano ambasadoriumi

Sukurta 2017.01.18 / Atnaujinta 2017.01.18 12:44
   Užsienio reikalų ministras susitiko su Irano ambasadoriumi
   Užsienio reikalų ministras susitiko su Irano ambasadoriumi
   Užsienio reikalų ministras susitiko su Irano ambasadoriumi

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sausio 18 dieną susitiko su Varšuvoje reziduojančiu Irano ambasadoriumi Lietuvai Raminu Mehmanparastu. L. Linkevičius pasidžiaugė, kad Lietuvos ir Irano tarpvyriausybinis susitarimas dėl ekonominio bendradarbiavimo, pasirašytas ministro vizito į Iraną metu, 2016 m. gegužės 29 d., įsigaliojo šių metų sausio 4 dieną.

   Irano ambasadorius pabrėžė, kad susitarimas atveria galimybes intensyvinti dviejų valstybių ekonominius santykius, ir paragino kuo greičiau įsteigti susitarime numatytą Tarpvyriausybinę komisiją, kuri bus pagrindinis bendradarbiavimo įrankis.

   Susitarimas numato abipusiškai naudingo ekonominio bendradarbiavimo skatinimą pramonės, energetikos, transporto, mokslo ir technologijų, informacinių technologijų, žemės ūkio ir kitose srityse.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   20180608_112054.jpg

   Birželio 8 dieną Vilniuje vykstančios pasaulinės Moterų politikos lyderių konferencijos paraštėse, Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Irano Islamo Respublikos viceprezidente Masoumeh Ebtekar.

   Dvišaliai santykiai »
   GK Irane 3.jpg

   Gruodžio 12 dieną Teherane buvo atidarytas pirmasis Lietuvos garbės konsulatas Irane, kuriam vadovauja Irano kompanijos "Yasin Group" prezidentas Mohsen Karimi Tabasi. Tai pirmoji Lietuvos atstovybė Irano Islamo Respublikoje nuo diplomatinių santykių užmezgimo su Persijos Imperija 1930 metais.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata