Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA PRANCŪZIJOS RESPUBLIKOJE, MAROKO KARALYSTEI, MONAKO KUNIGAIKŠTYSTEI IR TUNISO RESPUBLIKAI

Adresas: 22, bd de Courcelles, 75017 Paris, FRANCE

plačiau »

Tel. +33 1 40 54 50 50, +33 1 40 54 50 51
Faksas +33 1 40 54 50 75, +33 1 40 54 50 65
El. paštas

Eksporto klube – diskusija apie verslo plėtrą Prancūzijoje

Sukurta 2017.12.18 / Atnaujinta 2017.12.18 15:47
   Eksporto klube – diskusija apie verslo plėtrą Prancūzijoje
   Eksporto klube – diskusija apie verslo plėtrą Prancūzijoje

   Gruodžio 18 d.  Vilniuje, Užsienio reikalų ministerijoje, bendradarbiaujant su VšĮ „Versli Lietuva“, surengta „Eksporto klubo“ diskusija apie verslo plėtros galimybes Prancūzijoje.

   Renginio metu buvo aptartos naujausios Prancūzijos ekonomikos ir verslo tendencijos, prancūzų verslo etikos standartai bei įėjimo į rinką strategijos, didelį dėmesį skiriant tekstilės, medienos ir baldų, maisto, kūrybinių industrijų sektorių potencialo analizei, esamoms galimybėms ir ateities perspektyvoms.

   Lietuvos ambasados Paryžiuje pirmoji sekretorė Sandra Brikaitė pasidalijo darbo su prancūzų verslu pavyzdžiais, pristatė ateinančių metų veiklą bei planuojamus renginius. Ji kvietė įmonių atstovus aktyviai dalyvauti verslo misijose bei Prancūzijoje rengiamose parodose.

   Komercijos atašė Prancūzijoje Daiva Kirkilaitė-Chetcuti pateikė pasiūlymus, kaip verslas turėtų pasirengti plėtrai į Prancūziją ir kaip galėtų išnaudoti komercijos atašė savo eksporto strategijai įgyvendinti.

   Vertingų įžvalgų apie verslo galimybes Prancūzijoje pateikė svečias iš Prancūzijos – kompanijos „Aveta Global“ vadovas Sébastien Le Coz, turintis daugiau nei 18 m. patirtį konsultuojant įmones verslo plėtros klausimais.

   Prancūzija yra prioritetinė ir viena iš dešimties didžiausių eksporto rinkų Lietuvos gamintojams.

   Nuotraukos: V. Verbicko ir URM

   Naujienlaiškio prenumerata