Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA PRANCŪZIJOS RESPUBLIKOJE, MAROKO KARALYSTEI, MONAKO KUNIGAIKŠTYSTEI IR TUNISO RESPUBLIKAI

Adresas: 22, bd de Courcelles, 75017 Paris, FRANCE

plačiau »

Tel. +33 1 40 54 50 50, +33 1 40 54 50 51
Faksas +33 1 40 54 50 75, +33 1 40 54 50 65
El. paštas

Garbės konsulų susitikimas Lietuvos ambasadoje Paryžiuje

Sukurta 2017.09.15 / Atnaujinta 2017.09.15 16:47
   Garbės konsulų susitikimas Lietuvos ambasadoje Paryžiuje
   Garbės konsulų susitikimas Lietuvos ambasadoje Paryžiuje

   2017 m. rugsėjo 15 d. Lietuvos ambasada Paryžiuje surengė Lietuvos Respublikos garbės konsulų Prancūzijoje, Monake, Maroke ir Tunise susitikimą.

   Sveikinimo kalboje LR ambasadorius Prancūzijoje Dalius Čekuolis akcentavo garbės konsulų vaidmens svarbą atstovaujant Lietuvai savo konsulinėse apygardose bei padėkojo už sklandų bendradarbiavimą su ambasada. Ambasadorius pasidžiaugė naujų LR Garbės konsulų Tuniso Respublikoje –  Tuniso ir Suso miestuose – paskyrimu bei jiems įteikė LR valstybinę vėliavą ir garbės konsulato atributiką. Jis taip pat pasveikino ilgametę LR garbės konsulę Troie mieste Anne-Marie Goussard, kuri prieš kelis mėnesius buvo išrinkta Garbės konsulų Prancūzijoje asociacijos pirmininke.

   Rengiantis Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečio minėjimui 2018 m., garbės konsulai buvo supažindinti su ambasados planuojamu šios svarbios Lietuvai datos paminėjimo renginių planu, paraginti  išnaudoti visas teikiamas galimybes Lietuvos matomumui didinti.

   Garbės konsulams buvo pristatytos Lietuvos politinės ir ekonominės aktualijos, naujausi Lietuvos makroekonominiai rodikliai, energetikos ir transporto politikos kryptys bei kultūrinis bendradarbiavimas. Diskusijų metu daug dėmesio buvo skirta Prancūzijos, Monako, Maroko ir Tuniso verslo, turizmo ir kultūros ryšių su Lietuva plėtrai, investicijų pritraukimui. Taipogi aptarta garbės konsulų veikla teikiant konsulinę pagalbą Lietuvos Respublikos piliečiams.

   Prancūzijoje Lietuvai atstovauja septyni garbės konsulai, Monake ir Maroke – po vieną, Tuniso Respublikoje – du.

   Naujienlaiškio prenumerata