Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Koncertas ir diskusija tema „Dviguba pilietybė: kas, kaip, kodėl?“ – jau ateinantį pirmadienį, balandžio 29 d.!

Sukurta 2019.04.25 / Atnaujinta 2019.04.25 13:49
  Koncertas ir diskusija tema „Dviguba pilietybė: kas, kaip, kodėl?“ – jau ateinantį pirmadienį, balandžio 29 d.!

  Gegužės 12 dieną organizuojamas referendumas dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo, kuriame rinkėjai turės atsakyti į vieną Valstybės ir Tautos gyvenimui svarbų klausimą – ar sutinkame, kad Lietuvos piliečiams, kurie įgijo kitos europinės ar transatlantinės integracijos kriterijus atitinkančios valstybės pilietybę, būtų leista išsaugoti ir Lietuvos pilietybę?

  Artėjančio referendumo proga maloniai kviečiame Prancūzijoje gyvenančius ar besilankančius lietuvius 2019 metų balandžio 29 d. atvykti į Lietuvos Respublikos ambasadą Paryžiuje ir  diskutuoti dvigubos pilietybės tema.

  Renginio programa:

  18.30 val. Jaunųjų pianistų iš Lietuvos, Michelio Sogny fondo „Sos talents“ auklėtinių – Marijos Kaleničenko (12 m.) ir Pijaus Pirogovo (10 m.) – koncertas.
  Skambės F. Chopino, F. Liszto, F. Mendelssohno, V. Barkausko ir kitų kompozitorių kūriniai.

  19.30 val. Diskusija tema „Dviguba pilietybė: kas, kaip, kodėl?“.
  Mintimis apie artėjantį referendumą dėl dvigubos pilietybės pasidalins profesorius ir Konstitucinio teismo teisėjas Gediminas Mesonis, Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos pirmininkas Vladas Oleinikovas, Belgijos Namiūro ir Prancūzijos Paris-Est universitetų doktorantė, politologė Živilė Kalibataitė, renginį moderuos Prancūzijos lietuvių jaunimo sąjungos sekretorius Justas Kidykas.

  Renginio metu aptarsime su pilietybės išsaugojimu susijusius teisinius ir politinius klausimus bei padiskutuosime apie dvigubos pilietybės iššūkius, galimybes.

  Daugiau informacijos apie referendumą dėl pilietybės išsaugojimo rasite: http://urm.lt/referendumas ir http://lrv.lt/lt/aktuali-informacija/referendumas-del-pilietybes-issaugojimo/referendumas-ka-reikia-zinoti/daznai-uzduodami-klausimai

  Registracija el. paštu: [email protected]

  Kviečiame dalyvauti!

  Naujienlaiškio prenumerata