Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
mindaugas.jpg

Liepos 6-ą – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną – LR ambasada Paryžiuje nedirbs. Skubiais konsuliniais klausimais skambinkite visą parą veikiančiu telefonu +370 5 236 2444 arba rašykite [email protected].

Konsulinės naujienos »
kvietimas-Seimo-rinkimams.jpg

Nuo šiandien, liepos 1 d., pradeda veikti elektroninė užsienyje balsuojančių rinkėjų registracija į 2020 m. spalio 11 d. Seimo rinkimus: www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Prancūzijoje »
demesio.jpg

Prancūzijai atšaukus dėl Covid-19 pandemijos įvestą karantiną, tačiau išliekant tam tikriems sanitariniams apribojimams,  į Lietuvos Respublikos ambasadą Paryžiuje dėl konsulinių paslaugų suteikimo (asmens dokumentų išdavimo/keitimo, notarinių veiksmų atlikimo ir t. t.) atvykstantys Lietuvos Respublikos piliečiai turi iš anksto užsiregistruoti priėmimui.

Konsulinės naujienos »
a616d5d94cdd77aa8be80b160c988e13c6c43076.jpg

Trečiadienį, birželio 24 d., LR ambasada Paryžiuje nedirbs. Skubiais konsuliniais klausimais skambinkite visą parą veikiančiu telefonu +370 5 236 2444, arba rašykite [email protected]

Konsulinės naujienos »
europe.png

Birželio 15 dieną pradėjo veikti svetainė „Re-open EU“ („Vėl atsiverianti ES”), padėsianti Europos Sąjungos (ES) piliečiams greitai rasti  informaciją apie juos dominančią šalį, COVID-19 situaciją joje, visuomenės saugumą ir sveikatos protokolus bei informaciją apie poilsio paslaugas ir maitinimo įstaigas ES šalyse.

Konsulinės naujienos »
104410821_3580950138588274_5547871791383956029_n.png

Birželio 17 d. Lietuvoje baigėsi tris mėnesius trukęs karantinas ir įsigaliojo valstybės lygio ekstremaliosios situacijos režimas. 

Konsulinės naujienos »
La-levee-des-restrictions-de-circulation-aux-frontieres-interieures-europeennes-de-la-France_catcher.jpg

Prancūzija nuo birželio 15 d. (00:00 val.) atšaukia įvažiavimo į šalį apribojimus, įvestus dėl COVID-19 pandemijos. 

Konsulinės naujienos »
skrydziai.png

Birželio 3 d. LR Vyriausybė pritarė LR užsienio reikalų ministerijos siūlymui atnaujinti reguliarius skrydžius į Paryžių, Kopenhagą, Bilundą, Nicą ir Turku.

Konsulinės naujienos »
uzsienieciu-ivaziavimas.jpg

Nuo 2020 m. birželio 1 d. keičiasi užsieniečių (įskaitant ir Prancūzijos piliečius) atvykimo į Lietuvą tvarka.

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos ambasadoje Paryžiuje nuo gegužės 11 d. Lietuvos Respublikos piliečiai gali pateikti dokumentus dėl asmens dokumentų išdavimo/keitimo, kreiptis dėl notarinių veiksmų atlikimo ir kitų konsulinių paslaugų suteikimo.

SVARBU! Privaloma išankstinė registracija.

Konsulinės naujienos »
atranka.png

Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijos Respublikoje skelbia atranką užimti  raštvedžio (-ės) pareigybę.

Konsulinės naujienos »
pasas (1).jpg

Lietuvos Respublikos ambasadoje Paryžiuje nuo gegužės 11 d. Lietuvos Respublikos piliečiai galės pateikti dokumentus dėl asmens dokumentų išdavimo/keitimo, kreiptis dėl notarinių veiksmų atlikimo ir kitų konsulinių paslaugų suteikimo.

Konsulinės naujienos »
Copy of Your paragraph text.png

Dalinamės aktualiausia informacija apie grįžimo į Lietuvą galimybes

Konsulinės naujienos »
SVARBI INFORMACIJA baneris.png

Informuojame, kad visose Lietuvos Respublikos atstovybėse, pradedama piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija.

Konsulinės naujienos »
20191212 Lithuanian Embassy Honorary Consul Meeting Paris 850_8818 Photo  Ludo Segers .JPG

2019 m. gruodžio 12 d. Lietuvos ambasada Paryžiuje surengė susitikimą su Lietuvos Respublikos garbės konsulais Prancūzijoje, Monake, Maroke ir Tunise.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata