Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kviečiame dalyvauti Nacionalinio diktanto konkurse

Sukurta 2018.02.27 / Atnaujinta 2018.02.27 13:11
  Kviečiame dalyvauti Nacionalinio diktanto konkurse

  Maloniai kviečiame Prancūzijos lietuvius aktyviai prisijungti prie VšĮ Pilietinės minties instituto ir partnerių rengiamos pilietinės akcijos ‒ Nacionalinio diktanto rašymo konkurso.

  Šių metų Nacionalinio diktanto konkursas vyks kovo 2 d., penktadienį, 10:00 val. (Paryžiaus laiku). Tiesioginės transliacijos metu Nacionalinis diktantas bus rašomas Lietuvos ambasadoje Paryžiuje (22, bd de Courcelles, 75017 Paris).

  Registracija iki kovo 1 d. el. paštu [email protected]

  Konkurso rengėjai primena, kad užsienio lietuviai Nacionalinį diktantą gali rašyti ne tik ambasadoje, bet ir klausant įrašo savo pasirinktoje vietoje, pačioms bendruomenėms patogiu laiku kovo 3-4 d. Diktanto įrašas norintiems diktantą rašyti užsienyje būtų siunčiamas po transliacijos Lietuvoje. Jei Prancūzijos lietuvių bendruomenės skyriai norėtų pasinaudoti šia galimybe, iki kovo 1 d. apie tai turi informuoti LR užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamentą (el. p. [email protected])  bei nurodyti atsakingo bendruomenės nario pavardę ir kokiu el. pašto adresu atsiųsti diktanto įrašą.

  Diktantas bus rašomas ant Diktanto lapų, kurie po diktanto surenkami ir voke išsiunčiami į Užsienio reikalų ministeriją. Lietuvos ambasada Paryžiuje lietuvių bendruomenės skyriams, rašantiems diktantą savarankiškai, sudarys galimybę vokus su diktanto lapais į Užsienio reikalų ministeriją išsiųsti per ambasadą.

  Platesnė informacija: www.diktantas.lt

  Kviečiame dalyvauti!

  Naujienlaiškio prenumerata