Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA PRANCŪZIJOS RESPUBLIKOJE, MAROKO KARALYSTEI, MONAKO KUNIGAIKŠTYSTEI IR TUNISO RESPUBLIKAI

Adresas: 22, bd de Courcelles, 75017 Paris, FRANCE

plačiau »

Tel. +33 1 40 54 50 50, +33 1 40 54 50 51
Faksas +33 1 40 54 50 75, +33 1 40 54 50 65
El. paštas

Lietuva pristatyta Prancūzijos turizmo žurnalistams

Sukurta 2017.01.27 / Atnaujinta 2017.01.27 14:02
   Lietuva pristatyta Prancūzijos turizmo žurnalistams
   Lietuva pristatyta Prancūzijos turizmo žurnalistams
   Lietuva pristatyta Prancūzijos turizmo žurnalistams

   Lietuvos ambasada Paryžiuje sausio 26 d. tradiciškai dalyvavo Prancūzijoje veikiančių Užsienio šalių turizmo biurų asociacijos (ADONET) rengiamoje žurnalistų verslo misijoje. Renginio metu iš visos Prancūzijos susirinkę apie 200 šalies spaudos, radijo, televizijos žurnalistų bei kelionių blogerių (tinklaraštininkų) turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos turistiniu potencialu, šių metų turizmo sektoriaus naujovėmis bei svarbiausiais renginiais.

    

    

   Prancūzijos žiniasklaidos atstovams buvo išplatintas specialiai šiam renginiui kartu su Lietuvos turizmo profesionalais ir Prancūzijoje veikiančia turizmo asociacija „Baltic Wave Communication“ parengtas pranešimas spaudai apie Lietuvą. Jie taip pat buvo informuoti apie LR Valstybinio turizmo departamento (VTD) vykdomą konkursą atstovauti Lietuvos turizmo sektoriui virš 66 mln. gyventojų turinčioje Prancūzijoje, kuri praėjusiais metais buvo įtraukta į prioritetinių rinkų sąrašą.

   Didžiausio prancūzų turizmo žurnalistų dėmesio tradiciškai sulaukė Lietuvos kultūrinis paveldas, ekologinis ir aktyvus turizmas, savaitgalio kelionės, „Gintaro kelias“, taip pat SPA turizmas ir planuojama Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100-mečio paminėjimo renginių programa.

   Paryžiuje kasmet rengiama ADONET turizmo verslo misija yra svarbiausias tokio pobūdžio renginys Prancūzijoje – jo metu užsienio valstybių turizmo interesams atstovaujančios institucijos, priklausančios minėtai organizacijai, turi unikalią galimybę pristatyti savo šalį ir išsamiai aptarti bendradarbiavimo gaires su Prancūzijos žiniasklaidos atstovais.

   VTD duomenimis, per 2016 m. I pusm. Lietuvoje apsilankiusių prancūzų turistų skaičius išaugo kone trečdaliu  palyginus su ankstesnių  metų tuo pačiu laikotarpiu (iki 17.1 tūkst.). Prognozuojama, kad ši teigiama dinamika turėtų išlikti ir šiemet, visų pirma – išaugus tiesioginių skrydžių pasiūlai (kovo mėn. Air Baltic planuoja pradėti vykdyti skrydžius iš pagrindinio Paryžiaus - Šarlio de Golio-oro uosto).

    

   Naujienlaiškio prenumerata