Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Lietuviška produkcija pristatoma Pietų Prancūzijoje

Sukurta 2017.09.26 / Atnaujinta 2017.09.26 14:19
   Lietuviška produkcija pristatoma Pietų Prancūzijoje
   Lietuviška produkcija pristatoma Pietų Prancūzijoje

   Komercijos atašė Prancūzijoje Daiva Kirkilaitė-Chetcuti kartu su Marselio vicemeru Daniel Sperling atidarė Lietuvos stendą nuo rugsėjo 22 d. prasidėjusioje ir dešimt dienų besitęsiančioje Tarptautinėje Marselio parodoje.

   Lietuvos įmonės pirmą kartą savo produkciją pristato prancūzams, gyvenantiems prie Viduržemio jūros. Į Prancūziją lietuviai atvežė originalios maisto produkcijos: medaus, pagardinto uogomis ir vaisiais, pagaminto naudojant inovatyvią uogų šaldymo technologiją, kuri padeda išlaikyti skonį, vitaminus ir ryškias spalvas; šokolado gaminių, kurie stebino prancūzus savo sudėtimi ir originaliomis pakuotėmis. Pristačius šakotį, prancūzai stebėjosi, kad ne tik mėsą galime kepti ant iešmo, bet ir pyragus. Pristatyti originalaus dizaino ir inovatyvaus siuvimo metodo lininiai rūbai. Marseliečiai susižavėję pirko kailines kepures ir apsiaustus. Jaunų dizainerių sukurtos rankinės užbūrė multifunkcionalumu. Netikėto pasiūlymo sulaukė aromaterapijos žvakių ir muilo su gintaro dulkėmis gamintoja, kuriai užmegztas kontaktas žada įėjimą į kelis Prancūzijos parduotuvių tinklus.

   Straipsnis apie Lietuvos stendą išspausdintas skaitomiausiame Marselio laikraštyje “La Provance“. Lietuvos stendą gyrė regioninis radijas ir internetinės televizijos.

   Mugėje savo gaminius pristato 16 Lietuvos įmonių: „Aistė design studio“, „ASB oil - Aliejaus spaudimo bazė“, „Autarė“, „Baltic soaps“, „Beautyfur fashions“, „Choco group“, „Indigo“ tekstilės dizaino ir meno studija, „Jumi felt atelier“, „Šerkšno medus“, „L. Sadauskienės IĮ“, „Mozeris fine antiques“, „Prieskonių ambasada“, „Puodynkiemis“, „Sermėga“, „Staigmena“, „Stiklo paslaptis“.

   Nuotraukų autorius Gérald Géronimi

   Naujienlaiškio prenumerata