Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA PRANCŪZIJOS RESPUBLIKOJE, MAROKO KARALYSTEI, MONAKO KUNIGAIKŠTYSTEI IR TUNISO RESPUBLIKAI

Adresas: 22, bd de Courcelles, 75017 Paris, FRANCE

plačiau »

Tel. +33 1 40 54 50 50, +33 1 40 54 50 51
Faksas +33 1 40 54 50 75, +33 1 40 54 50 65
El. paštas

Lietuviškų maisto produktų eksportuotojų susitikimas ambasadoje

Sukurta 2016.10.19 / Atnaujinta 2016.10.19 18:40
   Lietuviškų maisto produktų eksportuotojų susitikimas ambasadoje
   Lietuviškų maisto produktų eksportuotojų susitikimas ambasadoje
   Lietuviškų maisto produktų eksportuotojų susitikimas ambasadoje

   Spalio 15 d. Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtas tarptautinėje maisto pramonės parodoje SIAL dalyvaujančių Lietuvos verslininkų ir Prancūzijos eksporto, distribucijos įmonių ir agentų susitikimas.

   Svečius pasveikino ambasadorius Dalius Čekuolis ir pabrėžė, kad Prancūzija yra svarbi Lietuvos eksporto partnerė. SIAL dalyviams jis palinkėjo išnaudoti šios tarptautinės parodos galimybes ir užmegzti naudingų kontaktų, kurie atvertų kelius lietuviškiems maisto produktams ne tik į Prancūzijos, bet ir į kitų šalių rinkas.

   Bendradarbiaujant su Lietuvos maisto eksportuotojų asociacija (LITMEA) ir valstybės įmone Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra (LITFOOD) surengtame renginyje Lietuvos gamintojai taip pat susipažino su galimybėmis dalyvauti nuosavo prekės ženklo parodoje M.A.D.E., tarptautinio maisto produktų didmenos turgaus Rungis veikla ir jame dirbančių agentų pagalba eksportuojant produkciją į Prancūziją bei Artimųjų Rytų ir Afrikos rinkų poreikiais.  

   Šiais metais savo produkciją Prancūzijos ir kitų šalių rinkoms parodoje pristato daugiau kaip 40 Lietuvos maisto pramonės įmonių, gaminančių pieno, grūdų, mėsos, bakalėjos produktus ir gėrimus. Dalies jų produkcija pristatoma bendrame Lietuvos nacionaliniame stende, kitos įmonės įsikūrusios paviljonuose pagal sektorius – pieno produktų, gėrimų, bakalėjos. Visą parodoje dalyvaujančių Lietuvos įmonių sąrašą galima rasti čia.

   Naujienlaiškio prenumerata