Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Lietuvių produkcija pristatoma tarptautinėje parodoje „Maison&Objet“

Sukurta 2017.09.12 / Atnaujinta 2017.09.12 10:54
  Lietuvių produkcija pristatoma tarptautinėje parodoje „Maison&Objet“

  LR ambasadorius Prancūzijoje Dalius Čekuolis aplankė Lietuvos įmones, dalyvaujančias rugsėjo 8–12 d. Paryžiuje vykstančioje namų interjero ir dizaino parodoje „Maison&Objet Paris 2017“.

  Susitikimuose su Lietuvos gamintojais ambasadorius pasidžiaugė, kad kasmet vis daugiau įmonių atvyksta į šią parodą pristatyti savo produkcijos. Dalis Lietuvos namų interjero ir dizaino srities įmonių šioje parodoje yra nebe naujokės, o kelių metų įdirbis duoda vaisius – lietuviškos produkcijos Prancūzijoje galima įsigyti ne tik dizaino butikuose ar turistinių regionų parduotuvėse, bet ir didžiuosiuose prekybos centruose Paryžiuje „Printemps“ ir „Galeries Lafayette“.

  Lietuvos įmonių atstovai teigė, kad nuolatinis dalyvavimas šioje parodoje sustiprina patikimo partnerio įvaizdį jau turimiems verslo kontaktams, suteikia puikią galimybę pristatyti naujausią savo produkciją ir, žinoma, užmegzti naujus verslo ryšius.  Lietuviška produkcija yra patraukli, inovatyvi ir sėkmingai randa savo pirkėją, atlaikydama itin didelę konkurenciją.

  Vienoje svarbiausių Europoje ir daugiausiai lankytojų iš viso pasaulio pritraukiančioje parodoje Paryžiuje, šį rudenį savo gaminius pristato 17 įmonių iš Lietuvos: „March“, „Forumuniform“, „EMKO“, „Decoflux“, „Jūratė“, „Linenme“, „Linoo“, „Lincasa“, „Linen Tales“, „Linas“, „A Grupė“, „Kitchen Wear by UGI“, „Lumivivum“, „Iviltra“, „Paper Fantasies“, „Rio Lindo“, „Vielaris Parquet“.

  Naujienlaiškio prenumerata