Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Lietuvos ambasadoje Paryžiuje apžvelgta ADONET asociacijos veikla 2017 m.

Sukurta 2017.12.21 / Atnaujinta 2017.12.21 12:10
  Lietuvos ambasadoje Paryžiuje apžvelgta ADONET asociacijos veikla 2017 m.

  Gruodžio 21 d. Lietuvos ambasada Paryžiuje, nuo 2013 m. – pilnateisė Prancūzijoje veikiančius užsienio šalių turizmo informacijos centrus vienijančios asociacijos (ADONET) narė – surengė minėtos organizacijos Generalinę asamblėją.

  Jos metu buvo apžvelgti metiniai ADONET ir kiekvienos šalies-narės veiklos rezultatai, aptartos bendradarbiavimo gairės 2018 m., visų pirma – darbo su Prancūzijos žiniasklaida srityje. Ypatingą dėmesį numatoma skirti ateinančių metų pradžioje Paryžiuje tradiciškai vyksiančiai ADONET žurnalistų verslo misijai, kasmet pritraukiančiai apie 200 Prancūzijos žiniasklaidos atstovų, besispecializuojančių turizmo srityje.

  Lietuvos dalyvavimas 2013-2017 m. ADONET organizuotose spaudos verslo misijose leido suorganizuoti apie 40 prancūzų turizmo žurnalistų kelionių į Lietuvą, po kurių buvo parengti Lietuvai ir jos turistiniam potencialui pristatyti skirti radijo ir televizijos reportažai, straipsniai spaudoje bei internetinėje erdvėje.

  Planuodama ateinančių metų prancūzų žurnalistų keliones į Lietuvą, ambasada ketina juos pakviesti susipažinti su Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio paminėjimui skirta įspūdinga kultūrine programa, taip pat – su šia svarbia istorine data susijusiais kultūros paveldo objektais bei vietomis.

  Lietuvą vis dažniau atranda ne tik Prancūzijos žurnalistai, bet ir šios šalies, vienos didžiausių išvykstamojo turizmo rinkų Europoje, keliautojai – per  pirmąjį šių metų pusmetį, palyginus ankstesnių metų tuo pačiu laikotarpiu, jų skaičius išaugo beveik 7%, o 2016 m., palyginus su 2015 m., net 20%.

  Naujienlaiškio prenumerata