Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Lietuvos turistinis potencialas pristatytas Elzaso kelionių organizatoriams ir turistams

Sukurta 2017.11.14 / Atnaujinta 2017.11.14 12:00
   Lietuvos turistinis potencialas pristatytas Elzaso kelionių organizatoriams ir turistams
   Lietuvos turistinis potencialas pristatytas Elzaso kelionių organizatoriams ir turistams

   Lietuvos ambasada Prancūzijoje, bendradarbiaudama su Lietuvos turizmui Prancūzijoje atstovaujančia įmone „TQC“ ir Valstybiniu turizmo departamentu, lapkričio 9 d. surengė turizmo galimybių pristatymą Strasbūro prekybos ir pramonės rūmuose, o lapkričio 10-12 d. dalyvavo turizmo ir kelionių parodoje Kolmare.

   Kelionių organizatoriams skirtame renginyje buvo pristatytos  Lietuvos aktyvaus turizmo galimybės, potencialiai galinčios sudominti aktyvų turizmą gamtoje itin vertinančius ir neatrastomis vietovėmis bei jų kultūra besidominčius Elzaso gyventojus. Pranešėjai atkreipė turizmo profesionalų dėmesį į tai, kad Elzaso regiono gyventojams patogiausi skrydžiai į Lietuvą yra vykdomi iš kaimyninės Vokietijos, Frankfurto miesto, bei paragino rengti pažintinius 1-2 savaičių trukmės turus po Lietuvą.

   Lapkričio 10-12 d. Lietuva buvo pristatyta Kolmaro turizmo ir kelionių parodoje, kuri  yra viena didžiausių tokio pobūdžio renginių Elzaso regione. Pirmą kartą Prancūzijos regioninėje turizmo parodoje dalyvavusi Lietuva sulaukė didelio parodos lankytojų susidomėjimo, o labiausiai elzasiečius žavėjo Vilniaus senamiesčio architektūra, Trakų gamtovaizdis ir lietuviška virtuvė. Baltijos šalyse jau lankęsi turistai išreiškė norą kiek ilgiau pakeliauti vien tik po Lietuvą ir iš arčiau susipažinti su jos kultūriniu, gamtiniu bei kulinariniu paveldu – būtent ilgesnės trukmės pažintinių kelionių pasiūlos kūrimas ir buvo akcentuojamas lapkričio 9 d. vykusiame turizmo profesionalams skirtame renginyje.

   Pastaraisiais metais prancūzų turistų susidomėjimas Lietuva nuolat auga – jų skaičius 2016 m., palyginus su ankstesniais metais, išaugo beveik 20%.

   Naujienlaiškio prenumerata