Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA PRANCŪZIJOS RESPUBLIKOJE, MAROKO KARALYSTEI, MONAKO KUNIGAIKŠTYSTEI IR TUNISO RESPUBLIKAI

Adresas: 22, bd de Courcelles, 75017 Paris, FRANCE

plačiau »

Tel. +33 1 40 54 50 50, +33 1 40 54 50 51
Faksas +33 1 40 54 50 75, +33 1 40 54 50 65
El. paštas

Paryžiaus mados savaitėje – dizainerės Agnės Kuzmickaitės kolekcija

Sukurta 2016.10.03 / Atnaujinta 2016.10.03 16:13
    Paryžiaus mados savaitėje – dizainerės Agnės Kuzmickaitės kolekcija

    Š.m. rugsėjo 29 d. – spalio 2 d. Paryžiuje vykusios mados savaitės metu pristatyta žinomos lietuvių dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtų drabužių kolekcija.  Šis vienas garsiausių pasaulyje mados renginių kasmet pritraukia mados profesionalus, pristatančius originalias naujausias savo kūrybos kolekcijas iš įvairiausių šalių bei sulaukia išskirtinio žiniasklaidos dėmesio.

    Lietuvių dizainerės Agnės Kuzmickaitės kūryba buvo pristatoma „Capsule showroom“ paviljone kartu su tarptautine paroda „Premiere Classe“. Paryžiaus miesto Konkordijos aikštėje, šalia Tiuileri sodų įrengtame paviljone buvo eksponuojami vieni įdomiausių, originaliausių ir inovatyviausių tarptautinių dizainerių kūrinių. A. Kuzmickaitės drabužių kolekcija išsiskyrė subtilia spalvų gama, originalia technika ir žaismingomis detalėmis bei sulaukė didelio profesionalų ir mados gurmanų dėmesio.

    A. Kuzmickaitė baigė dizaino studijas Lietuvos dailės akademijoje, yra viena iš garsiausių savo šalies jaunosios kartos mados dizainerių. Ji intensyviai dirba tiek mados, tiek ir teatro sferoje, aktyviai pristato savo kūrybą įvairiuose tarptautiniuose mados renginiuose.  Šiuo metu dizainerė Vilniaus dailės akademijoje studijuoja meno doktorantūrą, kurios disertacijos tema  – „Kasdienybė kaip kūrybos inspiracija – dizainerio savireflekcija“.

    Naujienlaiškio prenumerata