Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Pompidu centro knygyne – dailininkės Elenos Selenos naujos knygos „Sniegas“ pristatymas ir Dominykos Adomaitytės garso perfomansas

Sukurta 2019.10.29 / Atnaujinta 2019.10.29 16:43
  Pompidu centro knygyne – dailininkės Elenos Selenos naujos knygos „Sniegas“ pristatymas ir Dominykos Adomaitytės garso perfomansas

  Lapkričio 9 d. nuo 18 val. maloniai kviečiame į Pompidu centro knygyną „Flammarion“, kuriame vyks knygų iliustratorės Elenos Selenos naujos „pop-up“ knygos „Sniegas“ pristatymas, lydimas garso performanso.

  Elena Selena yra talentinga knygų iliustratorė ir „pop-up“ knygų kūrėja iš Lietuvos, gyvenanti ir kurianti Paryžiuje. Iliustracijos studijas pradėjusi Vilniaus dailės akademijoje, jas tęsė Paryžiuje aukštojoje meno mokykloje „École Estienne“, kur buvo pastebėta vienos reikšmingiausių ir didžiausių Prancūzijos leidyklų „Gallimard Jeunesse“. Knyga „Sniegas“ (2019) – tai jau trečioji šios leidyklos išleista autorės knyga po „Jardin Blue“ (liet. Mėlynasis sodas, 2017) ir „Jungle“ (liet. Džiunglės, 2018).

  Naujausia autorės knyga „Sniegas“ kvies mus apsilankyti apsnigtuose autorės vaikystės peizažuose sekant paklydusios lapės pėdsakais. Ši knyga savo poetine forma, elegantiškomis iliustracijomis ir gyva spalvų palete nustebins įvairaus amžiaus svečius.

  Renginyje knygos skaitymus lydės lietuvių menininkės Dominykos Adomaitytės garso performansas. Šiuo metu ji studijuoja garso dizainą kino mokykloje „FAMU“ Prahoje ir dirba specialiųjų garso efektų kūrėja studijoje „Soundsquare“ ir „Glass Elephants Creative Studio“. D. Adomaitytė taip pat dirbo su filmais, kurie buvo pristatyti Berlinalėje, Karlovi Varų kino festivalyje ir Ansi animacinių filmų festivalyje.

  Renginio partneris: Lietuvos kultūros institutas

  Adresas: Knygynas „Flammarion“, 19 Rue Beaubourg, 75004 Paryžius

  Naujienlaiškio prenumerata