Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Prancūzijoje pristatomas Lietuvos gyvybės mokslų potencialas

Sukurta 2018.12.05 / Atnaujinta 2019.01.25 10:37
  Prancūzijoje pristatomas Lietuvos gyvybės mokslų potencialas

  Gruodžio 4-5 d. Prancūzijos šiaurėje įsikūrusiame Lilyje vyksta tarptautinė biotechnologijų paroda „Biofit 2018“, kurioje pristatomas ir Lietuvos mokslo bei inovacijų potencialas gyvybės mokslų srityje.

  Jungtiniame Lietuvos stende  „Open R&D Lithuania“ kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra parodoje dalyvauja Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Inovatyvios medicinos centro, Vytauto Didžiojo universiteto, Fizinių ir technologijos mokslo centro atstovai. Parodoje Lietuvos tyrėjai  pristato savo paslaugas ir technologijas tokiose srityse kaip personalizuota ir regeneracinė medicina,  kamieninių ląstelių ir pažangi vaistų terapija, ikiklinikiniai ir klinikiniai tyrimai, molekulinės medicinos ir biofarmacijos  technologijos, pažangi medicinos inžinerija ir veterinarija.

  Parodoje „Biofit 2018“ apsilankę Lietuvos ambasados Prancūzijoje atstovai susitiko su Lietuvos jungtinio stendo dalyviais, domėjosi gyvybės mokslų sektoriaus aktualijomis. Pokalbių metu aptartos bendradarbiavimo galimybės viešinant ir pristatant mūsų mokslininkų potencialą bei teikiamas paslaugas verslui Prancūzijoje, skatinant Lietuvos ir Prancūzijos mokslininkų bendradarbiavimą bei palengvinant partnerių ir bendrų projektų paiešką.

  Septintus metus vykstanti paroda „Biofit“ kasmet pritraukia per 1200 dalyvių iš daugiau nei 35 šalių.

  Naujienlaiškio prenumerata