Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
augustinai.jpg

Prancūzijos lietuvių bendruomenė kviečia į Kovo 11-osios šventę, vyksiančią šį sekmadienį, kovo 17 d., Šv. Augustino bažnyčioje Paryžiuje.

Svečiuose – merginų ansamblis iš Kauno, Ugnės Karvelis gimnazijos.

Lietuviai Prancūzijoje »

Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijos Respublikoje skelbia atranką užimti sekretoriaus (-ės) pareigybę.

referendumas.jpg

Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais.

Konsulinės naujienos »
lietuvosveliava.jpg
Kovo 11 d. ambasada nedirbs Įkelta2019.03.06

DĖMESIO! Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga 2019 m. kovo 11 d., pirmadienį, ambasada nedirbs.

Konsulinės naujienos »
rinkimai2019.jpg

Jeigu Jūs gyvenate užsienio valstybėje ar joje būsite 2019 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimų ir 2019 m. gegužės 26 d. rinkimų į Europos Parlamentą dienomis, prisijunkite prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemos adresu www.rinkejopuslapis.lt/rinkejo-prasymas-irasyti-ji-i-balsuojanciuju-uzsienyje-rinkeju-sarasus.

Lietuviai Prancūzijoje »
nacionalinis-diktantas-2019.jpg

Maloniai kviečiame Prancūzijos lietuvius aktyviai prisijungti prie VšĮ Pilietinės minties instituto ir partnerių rengiamos pilietinės akcijos ‒ Nacionalinio diktanto rašymo konkurso.

Nacionalinis diktantas bus rašomas Lietuvos ambasadoje Paryžiuje (22, bd de Courcelles, 75017 Paris) kovo 8 d., penktadienį, 10:00 val. (Paryžiaus laiku), tiesioginės transliacijos metu.

Registracija iki kovo 7 d. 12 val. el. paštu [email protected]

Lietuviai Prancūzijoje »

Šių metų kovo 3 dieną, vykstant savivaldybių tarybų rinkimams, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant ir rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 metais Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą.

Konsulinės naujienos »

Priėmus 2019 m. vasario 13 d. Vyriausybės nutarimą Nr. 139 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1994 m. lapkričio 16 d. nutarimo Nr. 1135 „Dėl Lietuvos Respublikos konsulinio mokesčio tarifų ir Lietuvos Respublikos konsulinio mokesčio mokėjimo ir grąžinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo, buvo pakeistas konsulinio mokesčio tarifas už asmens grįžimo pažymėjimo išdavimą (AGP).

Konsulinės naujienos »
Choras_Gaudeamus-640x410.jpg

VU choras „Gaudeamus“ kovo 11-ąją kviečia visus pasaulio lietuvius, gyvenančius ar besilankančius Paryžiuje, atvykti į Vilniaus universiteto choro „Gaudeamus“ koncertą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti!

Istorinė, kultūros diplomatija »
sheepgowaxed.jpg

Europoje ir Azijoje koncertuojanti „post jazz“, „electro free jazz“ grupė „Sheep Got Waxed“ – ne tik muzikos, bet ir kino festivalių dalyviai. Prieš keletą metų savo improvizacijomis  sužavėję kino festivalio „Pirmoji banga“ auditoriją, šiandien jie vyksta į Prancūziją. Vasario 27 d. didžiajame pasaulinio kino institute „Cinémathèque Française“, Paryžiuje, grupės koncertu bus pradėta legendinio amerikiečių nebyliojo kino režisieriaus Ericho Von Stroheimo retrospektyva.

Istorinė, kultūros diplomatija »
pasas3.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijos Respublikoje, atsižvelgdama į Prancūzijoje gyvenančių piliečių pageidavimus, 2019 m. kovo 27  d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Marselį.

Konsulinės naujienos »
balsavimas-uzsienyje2019.jpg

Vasario 14 dieną pradėjo veikti elektroninė užsienyje gyvenančių rinkėjų registracija į šių metų gegužės 12 dieną vyksiančius Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus ir gegužės 26 dieną vyksiančius rinkimus į Europos Parlamentą. Tuo atveju, jeigu privalomasis referendumas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo bus vykdomas kartu su 2019 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimais, tuomet rinkėjai užsiregistravę balsuoti Prezidento rinkimuose tuo pačiu bus užregistruoti ir balsavimui privalomajame referendume.

Konsulinės naujienos »
P1060006.JPG

Lietuvos ambasada Prancūzijoje, Lietuvos nuolatinė atstovybė prie UNESCO ir praėjusių metų gruodžio 1 d. veiklą Paryžiuje pradėjusi Lietuvos nuolatinė atstovybė prie EBPO vasario 18 d. ambasadoje surengė Lietuvos valstybės atkūrimo 101-ųjų metinių paminėjimą.

Istorinė, kultūros diplomatija »
lietuviu-kalba2.jpg
Kvietimas teikti paraiškas Įkelta2019.02.15

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Švietimo mainų paramos fondu skelbia du konkursus teikti paraiškas:

Lietuviai Prancūzijoje »
Affiche Spectacle V16-Final.png

Prancūzijos lietuvių bendruomenė (PrLB) maloniai kviečia Jus ir Jūsų šeimas kartu švęsti Vasario 16-ąją!

Lietuviai Prancūzijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata