Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Stiprinamas Lietuvos-Prancūzijos bendradarbiavimas mokslo ir inovacijų srityje

Sukurta 2021.02.03 / Atnaujinta 2021.02.03 13:37
   4D02C68D-67D7-4AEE-A5C9-9E67AF7A1AC6.jpeg Stiprinamas Lietuvos-Prancūzijos bendradarbiavimas mokslo ir inovacijų srityje
   79CC430A-3B5D-4F51-910B-294BE8C4F5FC.jpeg Stiprinamas Lietuvos-Prancūzijos bendradarbiavimas mokslo ir inovacijų srityje
   FB052C8B-F039-4D88-B399-EAA1B3F7392D.jpeg Stiprinamas Lietuvos-Prancūzijos bendradarbiavimas mokslo ir inovacijų srityje

   Vasario 3 d. Lietuvos ambasada Prancūzijoje bendradarbiaudama su Lietuvos energetikos ministerija, Prancūzijos energetikos kompanijos (EDF) Tyrimų ir plėtros centru „EDF Lab Paris-Saclay“, Lietuvos energetikos institutu, Fizinių ir technologijos mokslų centru surengė virtualų seminarą, skirtą stiprinti Lietuvos-Prancūzijos bendradarbiavimą mokslinių tyrimų ir inovacijų srityje.

   Renginyje taip pat dalyvavo Europos energijos tyrimų institutas (EIFER) ir Paryžiaus regiono fotoelektros institutas (IPVF).

   Renginio dalyvius pasveikino Lietuvos energetikos viceministrė Daiva Garbaliauskaitė, Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje Claire Lignieres-Counathe bei Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas.

   „Dinamiška inovacijų sistema bei išskirtiniais talentais pasižyminti Lietuva gali pasiūlyti inovatyvius sprendimus ir žinias mokslo srityje. Galime ne tik stiprinti dvišalį Lietuvos-Prancūzijos mokslininkų bendradarbiavimą, bet ir dirbti ties bendrais Europos projektais“ – atidarydamas renginį pabrėžė ambasadorius N. Aleksiejūnas.

   Pranešimus virtualiame seminare skaitė Fizinių ir technologijos mokslo, Lietuvos energetikos instituto mokslininkai ir atstovai, „Ignitis“ ekspertai. Seminare aptarti tyrimų branduolinės ir saulės energetikos srityse aspektai, kibernetinio saugumo klausimai bei išmaniųjų miestų projektai.

   Naujienlaiškio prenumerata