Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Svarbi informacija: atvykimo į Prancūziją ir judėjimo šalies viduje sąlygos

Sukurta 2020.12.16 / Atnaujinta 2020.12.21 12:57
  Svarbi informacija: atvykimo į Prancūziją ir judėjimo šalies viduje sąlygos

  Asmenims, atvykstantiems į Prancūziją iš Europos Bendrijos šalių (įskaitant ir Lietuvą), apribojimai netaikomi: nereikia pateikti neigiamo Covid-19 testo, netaikoma saviizoliacija.

  Gruodžio 15 d. Prancūzijoje atšaukiamas visuotinis karantinas, galima laisvai judėti po visą šalį, taip pat nebelieka reikalavimo turėti spec. pažymą judėjimui šalies viduje (išskyrus komendanto valandomis – žr. apačioje).

  SVARBU: gruodžio 15 d. nuo 20 iki 6 val. Prancūzijoje įvedama komendanto valanda, draudžiamas žmonių judėjimas (išskyrus griežtai numatytus atvejus kaip vykimas į darbą, gydymo įstaigą, neatidėliotinais šeimyniniais reikalais, vykimas į oro uostą/traukinių stotį ir t. t.). Judėjimui komendanto valandomis privaloma užpildyti ir su savimi turėti spec. pažymą (pranc. Attestation de déplacement dérogatoire): http://bit.ly/3mD05rM

  Judėjimas šventiniu laikotarpiu: komendanto valanda negalios Kalėdų naktį (iš gruodžio 24 į 25 d.). Tačiau Naujųjų metų naktį (iš gruodžio 31 į sausio 1 d.) komendanto valanda galios įprastine tvarka (t. y. nuo 20 iki 6 val.).

  Platesnę informaciją galite rasti Prancūzijos Vyriausybės interneto svetainėje: www.gouvernement.fr/info-coronavirus

  Atkreiptinas dėmesys, kad Prancūzijos užjūrio teritorijose (DOM-TOM) galioja specifinės sąlygos.

  Naujienlaiškio prenumerata