Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA PRANCŪZIJOS RESPUBLIKOJE, MAROKO KARALYSTEI, MONAKO KUNIGAIKŠTYSTEI IR TUNISO RESPUBLIKAI

Adresas: 22, bd de Courcelles, 75017 Paris, FRANCE

plačiau »

Tel. +33 1 40 54 50 50, +33 1 40 54 50 51
Faksas +33 1 40 54 50 75, +33 1 40 54 50 65
El. paštas

Velizy–Villacoublay mieste inauguruota Alytaus alėja

Sukurta 2017.06.13 / Atnaujinta 2017.06.13 10:47
   Velizy–Villacoublay mieste inauguruota Alytaus alėja
   Velizy–Villacoublay mieste inauguruota Alytaus alėja
   Velizy–Villacoublay mieste inauguruota Alytaus alėja

   Į pietvakarius nuo Paryžiaus įsikūrusio Velizy–Villacoublay mero Pascal Thevenot kvietimu,  birželio 10 d. šiame mieste lankėsi Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Dalius Čekuolis.

   Jis kartu su 2013 m. susigiminiavimo sutartį pasirašiusių Velizy–Villacoublay ir Alytaus savivaldybių atstovais, taip pat abiejų miestų Lions klubų ir Prancūzijos lietuvių bendruomenės nariais bei vietos gyventojais dalyvavo iškilmingoje inauguracinėje ceremonijoje. Jos metu vienai iš Velizy–Villacoublay gatvių buvo suteiktas Alytaus alėjos vardas (pranc. Allée Alytus). Šio projekto iniciatorius – Velizy Lions klubas, su partneriais iš Alytaus Lions klubo bendradarbiaujantis jau beveik dvidešimt metų.

   Lietuvos ambasadorius savo kalboje pasidžiaugė stiprėjančiu Lietuvos ir Prancūzijos bendradarbiavimu ne tik valstybiniu, bet ir savivaldų lygmeniu, kuris, pasak D. Čekuolio, yra ne mažiau svarbus dvišalių santykių plėtros srityje. Džiugu, kad nuo šiol dviejų miestų – frankofoniškomis tradicijomis garsėjančio Alytaus ir Velizy–Villacoublay – ilgametę draugystę simbolizuos Alytaus vardu pavadinta gatvė, kuri, neabejoju, paskatins miesto gyventojus ir jo svečius domėtis Lietuva, – teigė ambasadorius.

   Alytaus alėjoje pakabintos lentelės užrašas skelbia – „Alytus – Lietuvos miestas, Velizy–Villacoublay draugas“.

   Naujienlaiškio prenumerata