Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA PRANCŪZIJOS RESPUBLIKOJE, MAROKO KARALYSTEI, MONAKO KUNIGAIKŠTYSTEI IR TUNISO RESPUBLIKAI

Adresas: 22, bd de Courcelles, 75017 Paris, FRANCE

plačiau »

Tel. +33 1 40 54 50 50, +33 1 40 54 50 51
Faksas +33 1 40 54 50 75, +33 1 40 54 50 65
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Karta XX amziuje (2004).png

Gruodžio 19 d. 19 val. Paryžiaus Pompidu centro kino salėje vyks susitikimas su tarptautinį pripažinimą pasiekusiu Lietuvos menininku, medijų meno kūrėju Deimantu Narkevičiumi.

Istorinė, kultūros diplomatija »
gilets.jpg

Dėl Prancūzijoje susidariusios situacijos, susijusios su spontaniškais „geltonųjų liemenių“ judėjimo protestais ir kelių blokadomis, rekomenduoja išlikti budriems.

Konsulinės naujienos »

Lietuvos ambasada Paryžiuje, bendradarbiaudama su Lietuvos turizmo interesus Prancūzijoje atstovaujančia agentūra „TQC“, Latvijos ir Estijos ambasadomis Paryžiuje bei tiesioginius skrydžius į trijų Baltijos šalių sostines siūlančia aviakompanija „Air Baltic“, gruodžio 13 d. ambasadoje surengė Lietuvos, Latvijos ir Estijos turistinio potencialo pristatymą.

Ekonomika ir verslas »
vilnius3.jpg

Gruodžio 6 d. didžiausio Paryžiaus regiono dienraščio „Le Parisien“ publikacijoje paskelbtas straipsnis apie Vilnių „Vilnius: baltiškas žavesys“.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Photo1_Biofit.jpg

Gruodžio 4-5 d. Prancūzijos šiaurėje įsikūrusiame Lilyje vyksta tarptautinė biotechnologijų paroda „Biofit 2018“, kurioje pristatomas ir Lietuvos mokslo bei inovacijų potencialas gyvybės mokslų srityje.

Ekonomika ir verslas »
182711 AB MIL Paris 06  Photo © Ludo Segers.jpg

Lietuvos ambasada Paryžiuje lapkričio 27 d. surengė Lietuvos kariuomenės atkūrimo 100-ųjų metinių paminėjimą.

 

Istorinė, kultūros diplomatija »
borealis2.jpg

Lapkričio 15-25 dienomis, minėdamos modernaus valstybingumo šimtmetį ir tęsdamos bendradarbiavimą, trys Baltijos valstybės pirmą kartą kartu prisistatė tarptautiniame Šiaurės šalių kultūros festivalyje „Les Boreales“ Normandijoje. Lietuva šio festivalio garbės viešnia jau buvo 2003 ir 2013 metais.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Knygos virselis.jpg

Spalio pabaigoje Prancūzijos leidykla „Gallimard Jeunesse“ išleido jau antrąją jaunosios kartos iliustratorės iš Lietuvos Elenos Selenos knygą „Džiunglės“.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Registruokis iki lapkričio 18 d.(1).png

Gera žinia tiems, kas po studijų ar darbų Prancūzijoje dairosi karjeros pradžios (junior & mid-level) galimybių Lietuvoje!

Lietuviai Prancūzijoje »
dsf9285.jpg

Sekmadienis, lapkričio 11 d. (Paryžius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prancūzijos Prezidento Emmanuelio Macrono kvietimu kartu su dar 60 valstybių ir tarptautinių organizacijų vadovais dalyvavo iškilmingame Pirmojo pasaulinio karo pabaigos 100-mečio minėjime.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Švietimo mainų paramos fondu skelbia konkursą teikti paraiškas intensyviems lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursams 2018 m.

Indre Gasiune  .png

Šių metų „Jazzycolors“ festivalyje kartu su savo džiazo kvartetu pasirodys Paryžiuje gyvenanti lietuvė dainininkė Indrė Gasiūnė.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Foto_2.jpg

Spalio 24 dieną Lietuvos ambasadoje Prancūzijoje vyko jau tradiciniu tapęs tarptautinėje maisto pramonės parodoje „SIAL Paris 2018“ dalyvaujančių Lietuvos verslininkų ir Prancūzijos eksporto, distribucijos įmonių ir agentų susitikimas, kuriame dalyvavo per 70 svečių.

Ekonomika ir verslas »
181023 SIAL Lithuania Minister of Agriculture Giedrius Surplys002 Photo ....JPG

Spalio 21-25 dieną Paryžiuje vyksta tarptautinė paroda SIAL, kurioje savo produkciją pristato ir Lietuvos maisto pramonės atstovai. Jų stendus aplankė Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Dalius Čekuolis ir su darbo vizitu Paryžiuje viešintis Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Photo_1.jpg

Spalio 24 dieną Paryžiuje susitikę Lietuvos žemės ūkio ministras Giedrius Surplys ir šį mėnesį pareigas pradėjęs eiti Prancūzijos žemės ūkio ir maisto ministras Didier Guillaume aptarė abiem šalims aktualiausius ES bendrosios žemės ūkio politikos (BŽŪP) ir tiesioginių išmokų klausimus.

Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata