Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »

Jei nebalsavote pirmajame Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų ture ir referendumuose, bet norėtumėte balsuoti paštu antrajame Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų ture, taip pat Europos Parlamento rinkimuose, turite užsiregistruoti elektroninės rinkėjų registracijos sistemoje www.rinkejopuslapis.lt/elektronine-registracija  iki 2019 m. gegužės 19 d.

Konsulinės naujienos »

2019 m. gegužės 26 d. rinkimai į Europos Parlamentą ir pakartotinis balsavimas Respublikos Prezidento rinkimuose (II turas):

 

2019 m. gegužės 23-24 d. 10.00-12.00 val. ir 14.00-16.00 val.
2019 m. gegužės 26 d.  10.00-19.00 val.

SVARBU: rinkėjai savo balsą paštu II ture turi išsiųsti iki gegužės 26 d. (spaudas ant rinkėjo voko turi būti su išsiuntimo data ne vėlesne kaip gegužės 26 d.).

Konsulinės naujienos »
P1060344.jpg

Artėjančio referendumo dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12-ojo straipsnio pakeitimo proga, Lietuvos ambasada Paryžiuje ir Prancūzijos lietuvių bendruomenė balandžio 29 d. ambasadoje surengė diskusiją tema „Dviguba pilietybė: kas, kaip, kodėl?“.

Lietuviai Prancūzijoje »
pakalnutes.jpg

Informuojame, kad š. m.gegužės 1 d., trečiadienį, Lietuvos ambasada Paryžiuje nedirbs. Nelaimės atveju skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 236 2444.

 

Konsulinės naujienos »
renginys.jpg

Gegužės 12 dieną organizuojamas referendumas dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo, kuriame rinkėjai turės atsakyti į vieną Valstybės ir Tautos gyvenimui svarbų klausimą – ar sutinkame, kad Lietuvos piliečiams, kurie įgijo kitos europinės ar transatlantinės integracijos kriterijus atitinkančios valstybės pilietybę, būtų leista išsaugoti ir Lietuvos pilietybę?

Lietuviai Prancūzijoje »
20190416_150725-technologijos.jpg

Paryžiuje balandžio 15-16 dienomis vyko tarptautinė blokų grandinės (angl. blockchain) technologijų plėtrai ir kriptovaliutų reglamentavimo klausimams skirta konferencija „Paryžiaus blokų grandinių technologijų konferencija 2019“.

Ekonomika ir verslas »
season11.jpg

Maloniai primename, kad jau dešimtmetį gyvuojantis profesinės mentorystės projektas „LT Big Brother“ laukia paraiškų iki š. m. balandžio 19 d.

Lietuviai Prancūzijoje »
couv-Haikus-de-siberie.jpg

Paryžiaus aukštojoje socialinių mokslų mokykloje (EHESS) vakar, balandžio 1 d., Lietuvos ambasados iniciatyva įvyko „Sibiro haiku“ prancūziško leidimo pristatymas Paryžiaus akademinės bendruomenės atstovams.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Sibiro haiku_Nuotr Rasos Juškevičiūtės_2.JPG

Kovo pradžioje Prancūzijos knygynuose pasirodė Jurgos Vilės ir Linos Itagaki grafinė novelė „Sibiro haiku“. Knygą išleido leidykla „Sarbacane“ (vert. Marielle Vitureau, vertimą parėmė Lietuvos kultūros instituto vertimų skatinimo programa). Autorės nuo kovo 27 d. vieši Prancūzijoje, kur susitinka su įvairaus amžiaus skaitytojais Paryžiuje ir Bordo.

Istorinė, kultūros diplomatija »
couv-Haikus-de-siberie.jpg

Pirmadienį, balandžio 1 d., 19 val. Paryžiaus aukštojoje socialinių mokslų mokykloje (École des Hautes Etudes en Sciences Sociales/EHESS, salle Lombard, 96 Bd Raspail, 75006 Paris) vyks vieša diskusija istorijos ir atminties tema.

Istorinė, kultūros diplomatija »
ar-uzsiregistravot.jpg
Balsavimas užsienyje 2019 m. Įkelta2019.03.22

Visi užsienyje gyvenantys ar laikinai esantys, vyresni nei 18 metų ir balsavimo teisę turintys Lietuvos Respublikos piliečiai, turi teisę ir yra kviečiami balsuoti šiais metais gegužės mėnesį vykstančiuose rinkimuose.

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijos Respublikoje skelbia atranką užimti sekretoriaus (-ės) pareigybę.

augustinai.jpg

Prancūzijos lietuvių bendruomenė kviečia į Kovo 11-osios šventę, vyksiančią šį sekmadienį, kovo 17 d., Šv. Augustino bažnyčioje Paryžiuje.

Svečiuose – merginų ansamblis iš Kauno, Ugnės Karvelis gimnazijos.

Lietuviai Prancūzijoje »
referendumas.jpg

Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais.

Konsulinės naujienos »
lietuvosveliava.jpg
Kovo 11 d. ambasada nedirbs Įkelta2019.03.06

DĖMESIO! Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga 2019 m. kovo 11 d., pirmadienį, ambasada nedirbs.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata