Detali paieška
Grįžti į renginių sąrašą

Paroda „Design Lithuania“: Lietuvos dizaino kūrinių pristatymas tarptautinėje Paryžiaus dizaino savaitėje

Šalis: Prancūzija Miestas: paris
Renginio datos: 2018.09.05 ( 12:00 iki 20:30 ) 2018.09.09 ( 12:00 iki 20:30 )

Data: Rugsėjo 5 – 9 d.
Vieta: Ground Control Paris laisvalaikio centras (81 Rue du Charolais, 75012 Paris, France)
Lankymo valandos: 12:00 – 20:30 val.
Atidarymas: Rugsėjo 4 d. 19:30 val. Būtina išankstinė registracija: [email protected].

Rugsėjo 5-9 dienomis lietuviškam dizainui dedikuotas parodų ciklas „Design Lithuania” trečius metus iš eilės grįžta į Paryžiaus dizaino savaitę. Šiais metais Paryžiaus gyventojams ir miesto svečiams bus pristatyta per 20 pastarųjų metų jaunųjų Lietuvos dizainerių darbų - keramika, mados aksesuarai, interjero detalės, baldai, šviestuvai ir kiti objektai.

Rugsėjį lietuviško dizaino ekspozicija įsikurs pramogų ir laisvalaikio centre „Ground Control Paris“ (81 Rue du Charolais, 75012 Paris, France) kaip tarptautinės jaunųjų dizainerių parodos „now! le Off“ dalis.

Paroda lankytojams bus atvira kasdien nuo 12:00 iki 20:30 val.

Per pastaruosius metus parodų ciklas „Design Lithuania“ užsienyje pristatytas jau 17 kartų ir lankėsi tokiuose miestuose kaip Berlynas, Jeruzalė, Budapeštas, Londonas, kaskart atkreipdamas dėmesį į naujausius lietuvių dizainerių darbus bei pabrėždamas šalies tradicijas.

Šių metų ekspozicijoje Paryžiuje ryškios dvi, bene labiausiai šiuolaikinius dizainerius kūrybai įkvepiančios erdvės - gamta ir miestas. Iš gamtos kylančias formas, natūralias medžiagas ir procesus ekspozicijoje papildo miesto betono tekstūros, architektūrinės inspiracijos ir miestietiškas gyvenimo ritmas.

Projekto partneriai: Valstybinis turizmo departamentas, Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijos Respublikoje, Lietuvos kultūros institutas, Lietuvos kultūros taryba.

Projekto organizatorius: Lietuvos dizaino forumas.

Daugiau informacijos:

www.maison-objet.com/fr/paris-design-week
www.dizainoforumas.lt

Nuotrauka: Panama Banana - A. Rimšaitė

Grįžti į renginių sąrašą

Naujienlaiškio prenumerata