Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
lektuvas.jpg

LR Sveikatos apsaugos ministerijos sprendimu, rugpjūčio 10-17 d. iš Prancūzijos į Lietuvą atvykstantiems Lietuvos ir Prancūzijos piliečiams bei teisėtai Prancūzijoje gyvenantiems asmenims privaloma 14 dienų izoliacija: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/ivedami-ribojimai-atvykstantiems-is-lenkijos-nyderlandu-islandijos-ir-kipro.

Konsulinės naujienos »
kelione.jpg

LR Sveikatos apsaugos ministerijos sprendimu, rugpjūčio 3-9 d. iš Prancūzijos į Lietuvą atvykstantiems Lietuvos ir Prancūzijos piliečiams bei teisėtai Prancūzijoje gyvenantiems asmenims privaloma 14 dienų izoliacija: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/pokyciai-europos-saliu-sarase-izoliacija-bus-privaloma-atvykstantiems-is-prancuzijos-ir-maltos?fbclid=IwAR1evOyoGcpNYkWKfTKkS8aotWlEb4Dk_DrE3d1dn1vx1NODX6ead6rAE40

Konsulinės naujienos »
visualas.png

Šiandien, liepos 27 d.,  įsigaliojo atnaujintas labiausiai koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąrašas. Nuo šiol paveiktomis teritorijomis laikomos šalys, kuriose sergamumo rodiklis per paskutines 14 d. viršija 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Konsulinės naujienos »
mindaugas.jpg

Liepos 6-ą – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną – LR ambasada Paryžiuje nedirbs. Skubiais konsuliniais klausimais skambinkite visą parą veikiančiu telefonu +370 5 236 2444 arba rašykite [email protected].

Konsulinės naujienos »
svarbi-info-keliaujantiems.jpg

Prancūzija nuo birželio 15 d. atšaukė dalį  įvažiavimo į šalį apribojimų, įvestų dėl COVID-19 pandemijos.

Nuo šios datos į Prancūziją suteikiama teisė laisvai atvykti iš Europos Sąjungos šalių, taip pat Andoros, Islandijos, Lichtenšteino, Monako, Norvegijos, San Marino, Šveicarijos ir Vatikano.

Atvykstantiems iš šių valstybių netaikoma 14 dienų saviizoliacija, nebereikia pateikti specialių pažymų ar pildyti deklaracijų dėl įvažiavimo į Prancūziją.

Konsulinės naujienos »
kvietimas-Seimo-rinkimams.jpg

Nuo šiandien, liepos 1 d., pradeda veikti elektroninė užsienyje balsuojančių rinkėjų registracija į 2020 m. spalio 11 d. Seimo rinkimus: www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Prancūzijoje »
demesio.jpg

Prancūzijai atšaukus dėl Covid-19 pandemijos įvestą karantiną, tačiau išliekant tam tikriems sanitariniams apribojimams,  į Lietuvos Respublikos ambasadą Paryžiuje dėl konsulinių paslaugų suteikimo (asmens dokumentų išdavimo/keitimo, notarinių veiksmų atlikimo ir t. t.) atvykstantys Lietuvos Respublikos piliečiai turi iš anksto užsiregistruoti priėmimui.

Konsulinės naujienos »
a616d5d94cdd77aa8be80b160c988e13c6c43076.jpg

Trečiadienį, birželio 24 d., LR ambasada Paryžiuje nedirbs. Skubiais konsuliniais klausimais skambinkite visą parą veikiančiu telefonu +370 5 236 2444, arba rašykite [email protected]

Konsulinės naujienos »
europe.png

Birželio 15 dieną pradėjo veikti svetainė „Re-open EU“ („Vėl atsiverianti ES”), padėsianti Europos Sąjungos (ES) piliečiams greitai rasti  informaciją apie juos dominančią šalį, COVID-19 situaciją joje, visuomenės saugumą ir sveikatos protokolus bei informaciją apie poilsio paslaugas ir maitinimo įstaigas ES šalyse.

Konsulinės naujienos »
104410821_3580950138588274_5547871791383956029_n.png

Birželio 17 d. Lietuvoje baigėsi tris mėnesius trukęs karantinas ir įsigaliojo valstybės lygio ekstremaliosios situacijos režimas. 

Konsulinės naujienos »
La-levee-des-restrictions-de-circulation-aux-frontieres-interieures-europeennes-de-la-France_catcher.jpg

Prancūzija nuo birželio 15 d. (00:00 val.) atšaukia įvažiavimo į šalį apribojimus, įvestus dėl COVID-19 pandemijos. 

Konsulinės naujienos »
skrydziai.png

Birželio 3 d. LR Vyriausybė pritarė LR užsienio reikalų ministerijos siūlymui atnaujinti reguliarius skrydžius į Paryžių, Kopenhagą, Bilundą, Nicą ir Turku.

Konsulinės naujienos »
uzsienieciu-ivaziavimas.jpg

Nuo 2020 m. birželio 1 d. keičiasi užsieniečių (įskaitant ir Prancūzijos piliečius) atvykimo į Lietuvą tvarka.

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos ambasadoje Paryžiuje nuo gegužės 11 d. Lietuvos Respublikos piliečiai gali pateikti dokumentus dėl asmens dokumentų išdavimo/keitimo, kreiptis dėl notarinių veiksmų atlikimo ir kitų konsulinių paslaugų suteikimo.

SVARBU! Privaloma išankstinė registracija.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata