Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Vilniaus ir Paryžiaus bendradarbiavimo perspektyvos aptartos Lietuvos ambasadoriaus Prancūzijoje susitikime

Sukurta 2021.04.09 / Atnaujinta 2021.04.09 18:00
  Vilniaus ir Paryžiaus bendradarbiavimo perspektyvos aptartos Lietuvos ambasadoriaus Prancūzijoje susitikime

  Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas balandžio 8 d. susitiko su Paryžiaus miesto vicemeru Europos reikalams Hermano Sanches Ruivo.

  Ambasadorius pabrėžė Lietuvos siekį stiprinti dvišalį bendradarbiavimą ne tik valstybės, bet ir miestų lygiu, pristatė 2023 m. sukankantį Vilniaus miesto 700 metų jubiliejų bei aptarė Vilniaus ir Paryžiaus bendradarbiavimo galimybes inovacijų, „išmanių miestų“ ir kultūros srityse.

  Susitikime taip pat aptartos bendradarbiavimo galimybės, Paryžiui rengiantis 2024 m. vasaros olimpinėms žaidynėms. Ambasadorius pristatė Baltijos šalių siekius įamžinti Baltijos kelio atminimą Paryžiuje, pasidalino idėja dėl projekto su Paryžiaus mokyklomis, siekiant mokiniams pristatyti Lietuvą ir jos istoriją, pasidžiaugta praeitais metais atidaryta virtualia fotografijos paroda „Paris-Vilnius: išgyventi nenuspėjamą“ (http://paris-vilnius.lt). Susitikimo metu aptartos galimybės į Paryžiaus miesto veiklas labiau įtraukti Prancūzijoje veikiančias lietuvių bendruomenę bei asociacijas.

  Paryžiaus merijos nuotrauka

   

  Naujienlaiškio prenumerata