Praktika ambasadoje

Sukurta 2014.03.28 / Atnaujinta 2017.09.19 13:44

Kviečiame mokančius prancūzų kalbą studentus atlikti praktiką Lietuvos Respublikos ambasadoje Prancūzijos Respublikoje. Nuo šiol galima atlikti ir stažuotes, jei esate absolventas, baigęs aukštąją mokyklą ne anksčiau kaip prieš dvejus metus iki stažuotės ambasadoje pradžios.

Atlikti praktiką atstovybėse priimami Lietuvos Respublikos piliečiai ir lietuvių kalbą mokantys Europos Sąjungos bei NATO šalių piliečiai.

Jei susidomėjote praktikos galimybėmis, rašykite, nurodydami savo mokymosi instituciją, studijų pakraipą ir pageidaujamą praktikos atlikimo laikotarpį, adresu: [email protected].

Sutarus dėl galimybės atlikti praktiką, kandidatas turės pateikti ambasadai gyvenimo aprašymą (CV) su 3x4 dydžio nuotrauka. Visi dokumentai turės būti pateikiami tiesiogiai Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos personalo skyriui adresu [email protected]. Taip pat dokumentus galima pristatyti ar siųsti adresu Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, J. Tumo Vaižganto g. 2, LT-01511, Vilnius, Lietuva.

SVARBU:

Atkreipiame dėmesį, kad nei Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, nei ambasada negali padengti kelionės į praktikos vietą ir pragyvenimo išlaidų, mokėti atlyginimo.

DĖMESIO:

Reikėtų kreiptis likus bent 3 mėn. iki numatomos praktikos pradžios.

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha