Covid-19: nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d. pasikeitė atvykimo į Prancūziją tvarka
Nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d. nebetaikomos su Covid-19 pandemijos valdymu susijusios taisyklės ir reikalavimai, kurie anksčiau galiojo keliaujant į Prancūziją ar jos užjūrio teritorijas (departamentus):
- keliautojams nebereikia atlikti jokių formalumų ir nebereikalaujama pateikti skiepų paso, neatsižvelgiant į kilmės šalį ar šalį, iš kurios atvykstama;
- nebereikia pateikti kelionę pateisinamų svarbių priežasčių;
- nebereikia pateikti sąžiningumo deklaracijos.
Platesnė informacija: https://www.interieur.gouv.fr/covid-19/deplacements-internationaux.