*alt_site_homepage_image*
lt
fr

Naujienos

RSS

Paryžiaus filharmonijoje – kompozitorės Justės Janulytės premjera

Paryžiaus filharmonijoje 2 (buvusioje La Cité de la musique) 2015 m. birželio 3 d. įvyks monochrominės ir homogeninės muzikos kompozitorės Justės Janulytės kūrinio violončelei ir dvylikai balsų „Plonge“ pasaulinė premjera.

Kompoziciją atliks prancūzų violončelininkas Henri Demarquette ir vokalinis ansamblis „Sequenza 9.3“, diriguojami Catherine Simonpietri. Naujausias autorės darbas specialiai užsakytas ir įgyvendintas šių atlikėjų programos „Vocello“ kontekste, kuriame XX ir XXI a. kūryba laviruos tarp XVI ir XVII a. kompozicijų. Tokiu būdu Justės Janulytės sukurtas garsinis ūkas sklęs kartu su šiuolaikinės kompozicinės muzikos autorių Olivier Greifo, Érico Tanguy, Patricko Burgano, sero Johno Tavenero muzika ir Renesanso kompozitorių Giovanni Pierluigi da Palestrinos, Josquino des Prés, Johno Dowlando bei baroko autoriaus Henry’o Purcello kūriniais. 

Po prancūziškos premjeros Justės Janulytės kūrinys „Plonge“ rugpjūčio 16 d. bus atliktas Šveicarijos festivalyje „Murten Classcis“.

Daugiau informacijos apie koncertą  http://philharmoniedeparis.fr/fr/agenda/14127