PRANCŪZIJOJE VIEŠĖJO LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO DELEGACIJA
Lietuvos delegacija lankosi Hagos (Prancūzija) branduolinių atliekų perdirbimo gamykloje2007 metų rugsėjo 19-23 dienomis Prancūzijoje viešėjo Lietuvos Respublikos Seimo delegacija. Vizito metu delegacija susitiko su Prancūzijos parlamento nariais, energetikos ir branduolinės pramonės kompanijų atstovais, susipažino su branduolinės energetikos objektais.
Susitikimų bei apsilankymų energetikos objektuose metu delegacijai buvo pristatyta Prancūzijos branduolinės energetikos sistema, įgyvendinami projektai. Vizito metu pristatyta Prancūzijos patirtis, susijusi su branduolinės energetikos objektų projektavimu ir statyba, akcentuota darbo su visuomene svarba, pasidalinta naujų projektų pristatymo visuomenei, visuomenės informavimo komisijų darbo praktika.
Susitikime su Nacionalinės Asamblėjos deputatais, rengusiais įstatymus dėl branduolinės energetikos saugumo ir branduolinių atliekų tvarkymo, buvo pasikeista įstatymų leidybos patirtimi, išreikšta iniciatyva dėl glaudesnio Prancūzijos ir Lietuvos regionų bendradarbiavimo.