VILNIAUS ENERGETIKOS SAUGUMO KONFERENCIJOJE DALYVAUS PRANCŪZIJOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS MINISTRAS J.-L. BORLOO
2007 metų spalio 10-11 dienomis Vilniuje rengiama energetikos saugumo konferencija „Atsakinga energetika – atsakingiems partneriams“. Šioje konferencijoje bus aptariami klausimai, susiję su pasaulio energetikos saugumo problemomis ir ieškoma ES išorės energetikos politikos gairių ateičiai.
Konferencijoje dalyvaus aukšti pareigūnai iš trylikos Europos Sąjungos šalių, Rytų Europos, Kaspijos regiono lyderiai, taip pat atstovai iš Turkijos, Norvegijos, JAV, Europos Komisijos. Prancūzijai šiame renginyje atstovaus antras pagal rangą Prancūzijos Vyriausybės pareigūnas - Prancūzijos Respublikos valstybės ministras, Ekologijos ir tvaraus planavimo bei plėtros ministras Jean-Louis Borloo.